WOZKosz-WM

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

19.10.2017 16:30 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Huragan Wołomin 42:55
22.10.2017 12:15 MUKS Piaseczno - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 91:27
22.10.2017 15:30 AZS UW - MBA - UKS La Basket Warszawa 55:34
10.12.2017 Mon-Pol Płock - UKS 4 URSUS Warszawa --:--

2 kolejka

25.10.2017 17:30 UKS 4 URSUS Warszawa - UKS Huragan Wołomin 68:35
28.10.2017 10:00 Mon-Pol Płock - AZS UW - MBA 0:20
29.10.2017 10:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS La Basket Warszawa 60:61
07.01.2018 12:30 UKS Dwójka Nidzica - MUKS Piaseczno --:--

3 kolejka

04.11.2017 10:00 Mon-Pol Płock - UKS La Basket Warszawa 27:81
06.11.2017 17:15 UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno 52:88
09.11.2017 16:30 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Dwójka Nidzica 17:65
24.11.2017 18:00 UKS 4 URSUS Warszawa - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--

4 kolejka

17.11.2017 18:00 UKS La Basket Warszawa - MUKS Piaseczno 0:20
19.11.2017 10:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Huragan Wołomin 58:70
20.11.2017 17:15 UKS Dwójka Nidzica - Mon-Pol Płock 91:31
18.07.2018 10:30 AZS UW - MBA - Grodziski Klub Koszykarski --:--

5 kolejka

24.11.2017 18:00 UKS La Basket Warszawa - Grodziski Klub Koszykarski --:--
25.11.2017 12:30 UKS Dwójka Nidzica - AZS UW - MBA --:--
27.11.2017 17:15 UKS Huragan Wołomin - Mon-Pol Płock --:--
22.07.2018 17:30 UKS 4 URSUS Warszawa - MUKS Piaseczno --:--

6 kolejka

01.12.2017 18:00 UKS La Basket Warszawa - UKS 4 URSUS Warszawa --:--
02.12.2017 10:00 AZS UW - MBA - MUKS Piaseczno --:--
03.12.2017 10:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Dwójka Nidzica --:--
07.12.2017 16:30 Grodziski Klub Koszykarski - Mon-Pol Płock --:--

7 kolejka

10.12.2017 10:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - AZS UW - MBA --:--
10.12.2017 12:30 MUKS Piaseczno - Grodziski Klub Koszykarski --:--
11.12.2017 17:15 UKS Huragan Wołomin - UKS La Basket Warszawa --:--
13.12.2017 17:30 UKS 4 URSUS Warszawa - UKS Dwójka Nidzica --:--

8 kolejka

16.12.2017 10:00 AZS UW - MBA - UKS 4 URSUS Warszawa --:--
16.12.2017 12:30 UKS Dwójka Nidzica - UKS Huragan Wołomin --:--
17.12.2017 12:30 MUKS Piaseczno - Mon-Pol Płock --:--
21.12.2017 16:30 Grodziski Klub Koszykarski - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--

9 kolejka

02.02.2018 18:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Dwójka Nidzica --:--
03.02.2018 10:00 Mon-Pol Płock - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
05.02.2018 17:15 UKS Huragan Wołomin - AZS UW - MBA --:--
07.02.2018 17:30 UKS 4 URSUS Warszawa - Grodziski Klub Koszykarski --:--

10 kolejka

09.02.2018 18:00 UKS La Basket Warszawa - AZS UW - MBA --:--
11.02.2018 10:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - MUKS Piaseczno --:--
12.02.2018 17:15 UKS Huragan Wołomin - Grodziski Klub Koszykarski --:--
14.02.2018 17:30 UKS 4 URSUS Warszawa - Mon-Pol Płock --:--

11 kolejka

15.02.2018 16:30 Grodziski Klub Koszykarski - UKS La Basket Warszawa --:--
17.02.2018 10:00 Mon-Pol Płock - UKS Huragan Wołomin --:--
17.02.2018 10:00 AZS UW - MBA - UKS Dwójka Nidzica --:--
18.02.2018 12:30 MUKS Piaseczno - UKS 4 URSUS Warszawa --:--

12 kolejka

23.02.2018 18:00 UKS La Basket Warszawa - Mon-Pol Płock --:--
24.02.2018 13:30 UKS Dwójka Nidzica - Grodziski Klub Koszykarski --:--
25.02.2018 10:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS 4 URSUS Warszawa --:--
25.02.2018 12:30 MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin --:--

13 kolejka

01.03.2018 16:30 Grodziski Klub Koszykarski - UKS 4 URSUS Warszawa --:--
03.03.2018 10:00 AZS UW - MBA - UKS Huragan Wołomin --:--
03.03.2018 13:30 UKS Dwójka Nidzica - UKS La Basket Warszawa --:--
04.03.2018 10:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - Mon-Pol Płock --:--

14 kolejka

09.03.2018 18:00 UKS La Basket Warszawa - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
10.03.2018 10:00 AZS UW - MBA - Mon-Pol Płock --:--
11.03.2018 12:30 MUKS Piaseczno - UKS Dwójka Nidzica --:--
12.03.2018 17:15 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 URSUS Warszawa --:--

15 kolejka

17.03.2018 10:00 Mon-Pol Płock - Grodziski Klub Koszykarski --:--
17.03.2018 13:30 UKS Dwójka Nidzica - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
18.03.2018 12:30 MUKS Piaseczno - AZS UW - MBA --:--
21.03.2018 17:30 UKS 4 URSUS Warszawa - UKS La Basket Warszawa --:--

16 kolejka

22.03.2018 16:30 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS Piaseczno --:--
23.03.2018 18:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Huragan Wołomin --:--
24.03.2018 10:00 AZS UW - MBA - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
24.03.2018 13:30 UKS Dwójka Nidzica - UKS 4 URSUS Warszawa --:--

17 kolejka

07.04.2018 10:00 Mon-Pol Płock - MUKS Piaseczno --:--
08.04.2018 10:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - Grodziski Klub Koszykarski --:--
09.04.2018 17:15 UKS Huragan Wołomin - UKS Dwójka Nidzica --:--
11.04.2018 17:30 UKS 4 URSUS Warszawa - AZS UW - MBA --:--

18 kolejka

14.04.2018 10:00 Mon-Pol Płock - UKS Dwójka Nidzica --:--
15.04.2018 12:30 MUKS Piaseczno - UKS La Basket Warszawa --:--
16.04.2018 17:15 UKS Huragan Wołomin - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
19.04.2018 16:30 Grodziski Klub Koszykarski - AZS UW - MBA --:--