WOZKosz-WM

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Grupa B

1 kolejka

25.10.2018 16:30 MKS II Pruszków - MKS Piotrówka III Radom --:--
31.12.2018 17:00 MKS Ochota I Warszawa - UKS Basket Siedlce --:--

2 kolejka

04.11.2018 11:00 MKS Piotrówka III Radom - UKS Basket Siedlce --:--
09.11.2018 17:00 MKS II Pruszków - MKS Ochota I Warszawa --:--

3 kolejka

14.11.2018 17:00 MKS Ochota I Warszawa - MKS Piotrówka III Radom --:--
17.11.2018 UKS Basket Siedlce - MKS II Pruszków --:--

4 kolejka

24.11.2018 UKS Basket Siedlce - MKS Ochota I Warszawa --:--
25.11.2018 11:00 MKS Piotrówka III Radom - MKS II Pruszków --:--

5 kolejka

28.11.2018 17:00 MKS Ochota I Warszawa - MKS II Pruszków --:--
01.12.2018 UKS Basket Siedlce - MKS Piotrówka III Radom --:--

6 kolejka

07.12.2018 17:00 MKS II Pruszków - UKS Basket Siedlce --:--
09.12.2018 11:00 MKS Piotrówka III Radom - MKS Ochota I Warszawa --:--

Grupa E

1 kolejka

25.10.2018 17:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa --:--
27.10.2018 10:45 UKS Akademia Koszykówki I Komorów - KS Greens Słupno --:--

2 kolejka

08.11.2018 17:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS Akademia Koszykówki I Komorów --:--
09.11.2018 17:00 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - KS Greens Słupno --:--

3 kolejka

17.11.2018 10:45 UKS Akademia Koszykówki I Komorów - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa --:--
20.11.2018 16:00 KS Greens Słupno - UKS Trójka Żyrardów --:--

4 kolejka

23.11.2018 17:00 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - UKS Trójka Żyrardów --:--
27.11.2018 16:00 KS Greens Słupno - UKS Akademia Koszykówki I Komorów --:--

5 kolejka

01.12.2018 10:45 UKS Akademia Koszykówki I Komorów - UKS Trójka Żyrardów --:--
04.12.2018 16:00 KS Greens Słupno - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa --:--

6 kolejka

06.12.2018 17:30 UKS Trójka Żyrardów - KS Greens Słupno --:--
07.12.2018 17:00 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - UKS Akademia Koszykówki I Komorów --:--

Grupa D

1 kolejka

25.10.2018 18:30 MKS I Pruszków - MKS Ochota II Warszawa --:--
29.10.2018 18:00 SKK Siedlce - MKS Grójec --:--

2 kolejka

05.11.2018 18:30 MKS Ochota II Warszawa - MKS Grójec --:--
08.11.2018 18:30 MKS I Pruszków - SKK Siedlce --:--

3 kolejka

17.11.2018 11:00 SKK Siedlce - MKS Ochota II Warszawa --:--
18.11.2018 14:00 MKS Grójec - MKS I Pruszków --:--

4 kolejka

25.11.2018 14:00 MKS Grójec - SKK Siedlce --:--
26.11.2018 18:30 MKS Ochota II Warszawa - MKS I Pruszków --:--

5 kolejka

01.12.2018 11:00 SKK Siedlce - MKS I Pruszków --:--
02.12.2018 14:00 MKS Grójec - MKS Ochota II Warszawa --:--

6 kolejka

06.12.2018 18:30 MKS I Pruszków - MKS Grójec --:--
10.12.2018 18:30 MKS Ochota II Warszawa - SKK Siedlce --:--

Grupa C

1 kolejka

26.10.2018 18:45 UKS Akademia Koszykówki II Komorów - MKS Piotrówka I Radom --:--
23.11.2018 19:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Jagiellonka Warszawa --:--

2 kolejka

09.11.2018 18:45 UKS Akademia Koszykówki II Komorów - UKS La Basket Warszawa --:--
20.11.2018 17:30 MKS Piotrówka I Radom - UKS Jagiellonka Warszawa --:--

3 kolejka

10.11.2018 11:00 UKS Jagiellonka Warszawa - UKS Akademia Koszykówki II Komorów --:--
16.11.2018 19:00 UKS La Basket Warszawa - MKS Piotrówka I Radom --:--

4 kolejka

24.11.2018 11:00 UKS Jagiellonka Warszawa - UKS La Basket Warszawa --:--
24.11.2018 11:00 MKS Piotrówka I Radom - UKS Akademia Koszykówki II Komorów --:--

5 kolejka

30.11.2018 19:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Akademia Koszykówki II Komorów --:--
01.12.2018 11:00 UKS Jagiellonka Warszawa - MKS Piotrówka I Radom --:--

6 kolejka

07.12.2018 18:45 UKS Akademia Koszykówki II Komorów - UKS Jagiellonka Warszawa --:--
08.12.2018 11:00 MKS Piotrówka I Radom - UKS La Basket Warszawa --:--

Grupa A

1 kolejka

28.10.2018 14:00 Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka - Grodziski Klub Koszykarski --:--
08.11.2018 17:30 MUKS Pivot Piastów - MUKS II Piaseczno --:--

2 kolejka

04.11.2018 14:00 Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka - MUKS Pivot Piastów --:--
07.11.2018 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS II Piaseczno --:--

3 kolejka

15.11.2018 17:30 MUKS Pivot Piastów - Grodziski Klub Koszykarski --:--
18.11.2018 16:00 MUKS II Piaseczno - Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka --:--

4 kolejka

21.11.2018 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka --:--
25.11.2018 16:00 MUKS II Piaseczno - MUKS Pivot Piastów --:--

5 kolejka

29.11.2018 17:30 MUKS Pivot Piastów - Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka --:--
02.12.2018 16:00 MUKS II Piaseczno - Grodziski Klub Koszykarski --:--

6 kolejka

09.12.2018 14:00 Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka - MUKS II Piaseczno --:--
12.12.2018 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS Pivot Piastów --:--

Grupa F

1 kolejka

28.10.2018 17:30 MUKS I Piaseczno - Polonia Warszawa --:--

2 kolejka

03.11.2018 10:30 MKS Piotrówka II Radom - MUKS I Piaseczno --:--

3 kolejka

15.11.2018 19:30 Polonia Warszawa - MKS Piotrówka II Radom --:--

4 kolejka

24.11.2018 10:30 Polonia Warszawa - MUKS I Piaseczno --:--

5 kolejka

02.12.2018 17:30 MUKS I Piaseczno - MKS Piotrówka II Radom --:--

6 kolejka

08.12.2018 10:30 MKS Piotrówka II Radom - Polonia Warszawa --:--