WOZKosz-WM

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Grupa B

1 kolejka

13.10.2017 16:00 MUKS 21 Płock - UKS La Basket Warszawa 30:92
15.10.2017 11:00 UKS Nowa Wieś - MKK 11 Siedlce 18:62
31.12.2017 SKS 12 Warszawa - UKS Jagiellonka Warszawa --:--

2 kolejka

20.10.2017 16:00 UKS Jagiellonka Warszawa - UKS La Basket Warszawa 34:97
22.10.2017 10:00 SKS 12 Warszawa - UKS Nowa Wieś 68:31
26.10.2017 16:00 MUKS 21 Płock - UKS Trójka Żyrardów 40:84

3 kolejka

27.10.2017 16:00 UKS Jagiellonka Warszawa - UKS Nowa Wieś 56:50
28.10.2017 11:00 MKK 11 Siedlce - MUKS 21 Płock 51:68
29.10.2017 14:00 UKS Trójka Żyrardów - SKS 12 Warszawa 70:77

4 kolejka

08.11.2017 17:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Nowa Wieś 120:19
12.11.2017 14:30 SKS 12 Warszawa - MKK 11 Siedlce 75:43
16.11.2017 16:00 UKS Jagiellonka Warszawa - UKS Trójka Żyrardów 36:103

5 kolejka

17.11.2017 16:00 MUKS 21 Płock - SKS 12 Warszawa 67:42
18.11.2017 11:00 MKK 11 Siedlce - UKS Jagiellonka Warszawa 49:42
19.11.2017 10:00 UKS Trójka Żyrardów - UKS La Basket Warszawa 47:91

6 kolejka

24.11.2017 16:00 UKS La Basket Warszawa - MKK 11 Siedlce --:--
28.11.2017 11:00 MUKS 21 Płock - UKS Jagiellonka Warszawa --:--
28.11.2017 17:30 UKS Nowa Wieś - UKS Trójka Żyrardów --:--

7 kolejka

01.12.2017 16:00 UKS La Basket Warszawa - SKS 12 Warszawa --:--
01.12.2017 16:15 UKS Trójka Żyrardów - MKK 11 Siedlce --:--
02.12.2017 10:00 UKS Nowa Wieś - MUKS 21 Płock --:--

8 kolejka

08.12.2017 16:00 UKS La Basket Warszawa - MUKS 21 Płock --:--
08.12.2017 16:00 UKS Jagiellonka Warszawa - SKS 12 Warszawa --:--
09.12.2017 MKK 11 Siedlce - UKS Nowa Wieś --:--

9 kolejka

15.12.2017 16:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Jagiellonka Warszawa --:--
16.12.2017 10:00 UKS Nowa Wieś - SKS 12 Warszawa --:--
17.12.2017 10:00 UKS Trójka Żyrardów - MUKS 21 Płock --:--

10 kolejka

02.02.2018 16:00 MUKS 21 Płock - MKK 11 Siedlce --:--
03.02.2018 10:00 UKS Nowa Wieś - UKS Jagiellonka Warszawa --:--
04.02.2018 10:00 SKS 12 Warszawa - UKS Trójka Żyrardów --:--

11 kolejka

10.02.2018 MKK 11 Siedlce - SKS 12 Warszawa --:--
10.02.2018 10:00 UKS Nowa Wieś - UKS La Basket Warszawa --:--
11.02.2018 10:00 UKS Trójka Żyrardów - UKS Jagiellonka Warszawa --:--

12 kolejka

16.02.2018 16:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Trójka Żyrardów --:--
16.02.2018 16:00 UKS Jagiellonka Warszawa - MKK 11 Siedlce --:--
18.02.2018 10:00 SKS 12 Warszawa - MUKS 21 Płock --:--

13 kolejka

23.02.2018 16:00 UKS Jagiellonka Warszawa - MUKS 21 Płock --:--
24.02.2018 MKK 11 Siedlce - UKS La Basket Warszawa --:--
25.02.2018 10:00 UKS Trójka Żyrardów - UKS Nowa Wieś --:--

14 kolejka

02.03.2018 16:00 MUKS 21 Płock - UKS Nowa Wieś --:--
04.03.2018 10:00 SKS 12 Warszawa - UKS La Basket Warszawa --:--
04.03.2018 10:00 MKK 11 Siedlce - UKS Trójka Żyrardów --:--

Grupa A

1 kolejka

14.10.2017 14:30 MUKS Pivot Piastów - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 30:83
10.11.2017 17:30 Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża - UKS Huragan Wołomin 63:72
10.12.2017 17:30 MUKS Piaseczno - UKS 4 URSUS Warszawa --:--

2 kolejka

18.10.2017 17:30 UKS 4 URSUS Warszawa - MUKS Pivot Piastów 56:43
20.10.2017 17:00 UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno 44:49
22.10.2017 16:30 Grodziski Klub Koszykarski - Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża 60:54

3 kolejka

28.10.2017 14:30 MUKS Pivot Piastów - UKS Huragan Wołomin 35:79
29.10.2017 12:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS 4 URSUS Warszawa 97:55
25.11.2017 12:30 MUKS Piaseczno - Grodziski Klub Koszykarski --:--

4 kolejka

04.11.2017 13:00 Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża - MUKS Piaseczno 26:100
06.11.2017 17:30 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS Pivot Piastów 71:55
21.11.2017 17:00 UKS Huragan Wołomin - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 67:48

5 kolejka

15.11.2017 17:30 UKS 4 URSUS Warszawa - UKS Huragan Wołomin 44:52
18.11.2017 14:30 MUKS Pivot Piastów - Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża 57:58
19.11.2017 12:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - Grodziski Klub Koszykarski 92:67

6 kolejka

25.11.2017 13:00 Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
26.11.2017 17:30 MUKS Piaseczno - MUKS Pivot Piastów --:--
27.11.2017 17:30 Grodziski Klub Koszykarski - UKS 4 URSUS Warszawa --:--

7 kolejka

01.12.2017 17:00 UKS Huragan Wołomin - Grodziski Klub Koszykarski --:--
01.12.2017 18:15 UKS 4 URSUS Warszawa - Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża --:--
03.12.2017 12:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - MUKS Piaseczno --:--

8 kolejka

06.12.2017 17:30 UKS 4 URSUS Warszawa - MUKS Piaseczno --:--
08.12.2017 17:00 UKS Huragan Wołomin - Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża --:--
10.12.2017 12:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - MUKS Pivot Piastów --:--

9 kolejka

16.12.2017 13:00 Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża - Grodziski Klub Koszykarski --:--
16.12.2017 14:30 MUKS Pivot Piastów - UKS 4 URSUS Warszawa --:--
17.12.2017 17:30 MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin --:--

10 kolejka

31.01.2018 17:30 UKS 4 URSUS Warszawa - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
02.02.2018 17:00 UKS Huragan Wołomin - MUKS Pivot Piastów --:--
05.02.2018 17:30 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS Piaseczno --:--

11 kolejka

10.02.2018 14:30 MUKS Pivot Piastów - Grodziski Klub Koszykarski --:--
11.02.2018 12:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Huragan Wołomin --:--
11.02.2018 17:30 MUKS Piaseczno - Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża --:--

12 kolejka

16.02.2018 17:00 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 URSUS Warszawa --:--
17.02.2018 13:00 Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża - MUKS Pivot Piastów --:--
19.02.2018 17:30 Grodziski Klub Koszykarski - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--

13 kolejka

21.02.2018 17:30 UKS 4 URSUS Warszawa - Grodziski Klub Koszykarski --:--
24.02.2018 14:30 MUKS Pivot Piastów - MUKS Piaseczno --:--
25.02.2018 12:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża --:--

14 kolejka

03.03.2018 13:00 Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża - UKS 4 URSUS Warszawa --:--
04.03.2018 17:30 MUKS Piaseczno - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
05.03.2018 17:30 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Huragan Wołomin --:--