WOZKosz-WM

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Grupa B

1 kolejka

13.10.2017 16:00 MUKS 21 Płock - UKS La Basket Warszawa 30:92
15.10.2017 11:00 UKS Nowa Wieś - MKK 11 Siedlce 18:62
03.12.2017 15:00 SKS 12 Warszawa - UKS Jagiellonka Warszawa 59:23

2 kolejka

20.10.2017 16:00 UKS Jagiellonka Warszawa - UKS La Basket Warszawa 34:97
22.10.2017 10:00 SKS 12 Warszawa - UKS Nowa Wieś 68:31
26.10.2017 16:00 MUKS 21 Płock - UKS Trójka Żyrardów 40:84

3 kolejka

27.10.2017 16:00 UKS Jagiellonka Warszawa - UKS Nowa Wieś 56:50
28.10.2017 11:00 MKK 11 Siedlce - MUKS 21 Płock 51:68
29.10.2017 14:00 UKS Trójka Żyrardów - SKS 12 Warszawa 70:77

4 kolejka

08.11.2017 17:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Nowa Wieś 120:19
12.11.2017 14:30 SKS 12 Warszawa - MKK 11 Siedlce 75:43
16.11.2017 16:00 UKS Jagiellonka Warszawa - UKS Trójka Żyrardów 36:103

5 kolejka

17.11.2017 16:00 MUKS 21 Płock - SKS 12 Warszawa 67:42
18.11.2017 11:00 MKK 11 Siedlce - UKS Jagiellonka Warszawa 49:42
19.11.2017 10:00 UKS Trójka Żyrardów - UKS La Basket Warszawa 47:91

6 kolejka

24.11.2017 16:00 UKS La Basket Warszawa - MKK 11 Siedlce 71:28
28.11.2017 11:00 MUKS 21 Płock - UKS Jagiellonka Warszawa 58:52
28.11.2017 17:30 UKS Nowa Wieś - UKS Trójka Żyrardów 40:65

7 kolejka

01.12.2017 12:30 MKK 11 Siedlce - UKS Trójka Żyrardów 42:61
01.12.2017 16:00 UKS La Basket Warszawa - SKS 12 Warszawa 85:56
02.12.2017 10:00 UKS Nowa Wieś - MUKS 21 Płock 37:79

8 kolejka

08.12.2017 16:00 UKS La Basket Warszawa - MUKS 21 Płock 101:68
05.01.2018 14:00 UKS Jagiellonka Warszawa - SKS 12 Warszawa 46:74
06.01.2018 11:00 MKK 11 Siedlce - UKS Nowa Wieś 105:34

9 kolejka

15.12.2017 16:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Jagiellonka Warszawa 90:31
16.12.2017 10:00 UKS Nowa Wieś - SKS 12 Warszawa 42:81
01.03.2018 18:00 UKS Trójka Żyrardów - MUKS 21 Płock 78:47

10 kolejka

02.02.2018 16:00 MUKS 21 Płock - MKK 11 Siedlce 49:70
02.02.2018 18:00 SKS 12 Warszawa - UKS Trójka Żyrardów 48:72
03.02.2018 10:00 UKS Nowa Wieś - UKS Jagiellonka Warszawa 53:36

11 kolejka

10.02.2018 10:00 UKS Nowa Wieś - UKS La Basket Warszawa 29:87
10.02.2018 16:00 MKK 11 Siedlce - SKS 12 Warszawa 63:55

12 kolejka

16.02.2018 16:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Trójka Żyrardów 61:60
16.02.2018 16:00 UKS Jagiellonka Warszawa - MKK 11 Siedlce 38:76
18.02.2018 10:00 SKS 12 Warszawa - MUKS 21 Płock 87:43

13 kolejka

25.02.2018 10:00 UKS Trójka Żyrardów - UKS Nowa Wieś 51:47
06.03.2018 13:00 UKS Jagiellonka Warszawa - MUKS 21 Płock 38:49
17.03.2018 11:00 MKK 11 Siedlce - UKS La Basket Warszawa 60:56

14 kolejka

27.02.2018 15:30 MUKS 21 Płock - UKS Nowa Wieś 53:55
11.03.2018 12:00 UKS Trójka Żyrardów - MKK 11 Siedlce 52:45

Grupa A

1 kolejka

14.10.2017 14:30 MUKS Pivot Piastów - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 30:83
10.11.2017 17:30 Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża - UKS Huragan Wołomin 63:72
10.12.2017 17:30 MUKS Piaseczno - UKS 4 Ursus Warszawa 77:46

2 kolejka

18.10.2017 17:30 UKS 4 Ursus Warszawa - MUKS Pivot Piastów 56:43
20.10.2017 17:00 UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno 44:49
22.10.2017 16:30 Grodziski Klub Koszykarski - Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża 60:54

3 kolejka

28.10.2017 14:30 MUKS Pivot Piastów - UKS Huragan Wołomin 35:79
29.10.2017 12:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS 4 Ursus Warszawa 97:55
25.11.2017 12:30 MUKS Piaseczno - Grodziski Klub Koszykarski 105:42

4 kolejka

04.11.2017 13:00 Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża - MUKS Piaseczno 26:100
06.11.2017 17:30 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS Pivot Piastów 71:55
21.11.2017 17:00 UKS Huragan Wołomin - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 67:48

5 kolejka

15.11.2017 17:30 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Huragan Wołomin 44:52
18.11.2017 14:30 MUKS Pivot Piastów - Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża 57:58
19.11.2017 12:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - Grodziski Klub Koszykarski 92:67

6 kolejka

25.11.2017 13:00 Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 21:54
26.11.2017 17:30 MUKS Piaseczno - MUKS Pivot Piastów 98:13
27.11.2017 17:30 Grodziski Klub Koszykarski - UKS 4 Ursus Warszawa 75:63

7 kolejka

01.12.2017 17:00 UKS Huragan Wołomin - Grodziski Klub Koszykarski 92:67
01.12.2017 18:15 UKS 4 Ursus Warszawa - Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża 46:36
03.12.2017 12:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - MUKS Piaseczno 42:65

8 kolejka

06.12.2017 17:30 UKS 4 Ursus Warszawa - MUKS Piaseczno 25:62
08.12.2017 17:00 UKS Huragan Wołomin - Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża 103:31
10.12.2017 12:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - MUKS Pivot Piastów 107:34

9 kolejka

17.12.2017 12:00 Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża - Grodziski Klub Koszykarski 44:65
17.12.2017 17:30 MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin 63:57
10.01.2018 17:45 MUKS Pivot Piastów - UKS 4 Ursus Warszawa 35:83

10 kolejka

05.02.2018 17:30 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS Piaseczno 54:85
09.02.2018 17:00 UKS Huragan Wołomin - MUKS Pivot Piastów 118:26
14.04.2018 11:00 UKS 4 Ursus Warszawa - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 46:47

11 kolejka

11.02.2018 17:30 MUKS Piaseczno - Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża 59:51
11.03.2018 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Huragan Wołomin 32:61
26.03.2018 17:30 MUKS Pivot Piastów - Grodziski Klub Koszykarski 63:59

12 kolejka

17.02.2018 13:00 Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża - MUKS Pivot Piastów 80:48
19.02.2018 17:30 Grodziski Klub Koszykarski - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 62:77
27.03.2018 17:00 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Ursus Warszawa 61:28

13 kolejka

21.02.2018 17:30 UKS 4 Ursus Warszawa - Grodziski Klub Koszykarski 70:35
25.02.2018 12:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża 77:41
07.03.2018 17:45 MUKS Pivot Piastów - MUKS Piaseczno 28:98

14 kolejka

05.03.2018 17:30 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Huragan Wołomin 54:81
22.03.2018 15:30 Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Łomża - UKS 4 Ursus Warszawa 72:67
29.03.2018 15:00 MUKS Piaseczno - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 88:41