WOZKosz-WM

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kordian Gadomski Międzyszkolny Klub Sportowy Ząbki 6 172 28.67
2. Bartosz Sitek MKS Ochota Warszawa 4 106 26.50
3. Alan Wilkowski MKS Ochota Warszawa 4 93 23.25
4. Aleksander Garbacz MKS Ochota Warszawa 4 89 22.25
5. Maksymilian Studzienny Międzyszkolny Klub Sportowy Ząbki 6 85 14.17
6. Franciszek Mariat Grodziski Klub Koszykarski 4 79 19.75
7. Franciszek Kępiński UKS La Basket Warszawa 5 76 15.20
8. Franciszek Przybytniak MKS Grójec 4 71 17.75
9. Jan Kryśko MKS Ochota Warszawa 3 67 22.33
10. Jakub Rak MKS Grójec 4 64 16.00
11. Jakub Godosz UKS MOSiR Basket Sochaczew 3 63 21.00
12. Wojciech Nojszewski MKS Ochota Warszawa 2 60 30.00
13. Mikołaj Grzesiak UKS La Basket Warszawa 5 60 12.00
14. Łukasz Hendrych MKS Ochota Warszawa 4 60 15.00
15. Olaf Sławiński KS Legion Legionowo 5 59 11.80
16. Oskar Ciupak UKS La Basket Warszawa 5 58 11.60
17. Wiktor Szewczyk KS Legion Legionowo 5 57 11.40
18. Bartosz Wysmoliński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 55 18.33
19. Paweł Jaroszewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Ząbki 5 54 10.80
20. Mikołaj Bubak Polonia Warszawa 3 54 18.00
21. Mikołaj Kot MKS Grójec 4 53 13.25
22. Jarosław Osiecki Gminny Klub Sportowy "Chynów" 4 51 12.75
23. Kacper Poradzki MKS Grójec 4 51 12.75
24. Aleksy Chwedczuk UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 50 16.67
25. Jakub Popowski Międzyszkolny Klub Sportowy Ząbki 5 50 10.00
26. Piotr Rejent Gminny Klub Sportowy "Chynów" 4 50 12.50
27. Jakub Kokoszkiewicz UKS La Basket Warszawa 5 48 9.60
28. Bartłomiej Cania MKS Grójec 3 47 15.67
29. Jakub Frommholz Grodziski Klub Koszykarski 4 45 11.25
30. Krystian Dziekanowicz Gminny Klub Sportowy "Chynów" 4 43 10.75
31. Szymon Kołakowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 2 42 21.00
32. Jakub Sarna UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 41 13.67
33. Adam Majewski UKS La Basket Warszawa 5 41 8.20
34. Filip Bluszcz Grodziski Klub Koszykarski 3 40 13.33
35. Marcin Składanowski Polonia Warszawa 3 40 13.33
36. Jakub Zalewski Gminny Klub Sportowy "Chynów" 4 38 9.50
37. Krzysztof Litwiński KS Legion Legionowo 5 35 7.00
38. Kacper Burczaniuk Grodziski Klub Koszykarski 4 30 7.50
39. Edward Hilchen UKS MOSiR Basket Sochaczew 3 29 9.67
40. Kacper Głodkiewicz KS Legion Legionowo 4 29 7.25
41. Igor Rudnik UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 29 9.67
42. Szymon Rusin MKS Grójec 4 28 7.00
43. Tomasz Pluciński Polonia Warszawa 3 28 9.33
44. Adam Jusiński UKS MOSiR Basket Sochaczew 3 27 9.00
45. Bartosz Sobieski Międzyszkolny Klub Sportowy Ząbki 6 27 4.50
46. Wiktor Skrzek Polonia Warszawa 3 25 8.33
47. Michał Kujawa KS Legion Legionowo 4 25 6.25
48. Kosma Kłagisz MUKS Piaseczno 2 24 12.00
49. Mateusz Jaworek KS Legion Legionowo 4 24 6.00
50. Adam Pękacki MKS Grójec 4 23 5.75
51. Michał Jagodziński Polonia Warszawa 3 23 7.67
52. Beniamin Efe Oyeye Polonia Warszawa 3 23 7.67
53. Piotr Suski Grodziski Klub Koszykarski 4 22 5.50
54. Oskar Orlicki UKS MOSiR Basket Sochaczew 3 22 7.33
55. Wojciech Winkiel UKS La Basket Warszawa 5 20 4.00
56. Piotr Łazarek MUKS Piaseczno 2 20 10.00
57. Jakub Łuczyński MUKS Piaseczno 2 16 8.00
58. Krystian Graff Międzyszkolny Klub Sportowy Ząbki 5 15 3.00
59. Jędrzej Hamerla MKS Ochota Warszawa 2 15 7.50
60. Dawid Smereczyński Gminny Klub Sportowy "Chynów" 3 14 4.67
61. Jan Laskowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 2 12 6.00
62. Konrad Kłosowski MKS Grójec 4 12 3.00
63. Kuba Zieliński Polonia Warszawa 3 12 4.00
64. Adam Lisewski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 2 12 6.00
65. Iwo Grodzicki MUKS Piaseczno 2 11 5.50
66. Bartosz Wasilewski UKS MOSiR Basket Sochaczew 3 11 3.67
67. Wojciech Matysiak KS Legion Legionowo 5 10 2.00
68. Paweł Kołodziejczak UKS MOSiR Basket Sochaczew 3 10 3.33
69. Jan Boruń UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 2 10 5.00
70. Tadeusz Jankowiak UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 9 3.00
71. Olaf Marszał UKS La Basket Warszawa 3 9 3.00
72. Mateusz Majewski UKS La Basket Warszawa 3 9 3.00
73. Jakub Gajownik Gminny Klub Sportowy "Chynów" 4 9 2.25
74. Mateusz Górniak Polonia Warszawa 3 9 3.00
75. Jan Dziadowicz UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 2 9 4.50
76. Aleksander Michał Raplewski MKS Ochota Warszawa 3 8 2.67
77. Dominik Matysiak Gminny Klub Sportowy "Chynów" 4 8 2.00
78. Jakub Trybek MKS Ochota Warszawa 4 8 2.00
79. Maciej Kolibowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 2 8 4.00
80. Artur Kaczmarek UKS La Basket Warszawa 4 8 2.00
81. Mateusz Łoń UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 2 8 4.00
82. Stefan Twarowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 2 8 4.00
83. Jakub Czółno MUKS Piaseczno 1 7 7.00
84. Jan Musiałowski MKS Grójec 4 6 1.50
85. Artur Olearczuk MUKS Piaseczno 2 5 2.50
86. Mateusz Pawlicki Polonia Warszawa 2 5 2.50
87. Mateusz Dziura Grodziski Klub Koszykarski 4 5 1.25
88. Jakub Wasielewski UKS MOSiR Basket Sochaczew 3 5 1.67
89. Jakub Matyaszewski MKS Ochota Warszawa 3 4 1.33
90. Mateusz Markowski Polonia Warszawa 3 4 1.33
91. Patryk Bednarski Gminny Klub Sportowy "Chynów" 4 4 1.00
92. Kacper Konrad Kuczma UKS MOSiR Basket Sochaczew 3 4 1.33
93. Szymon Nawojski KS Legion Legionowo 4 4 1.00
94. Miłosz Milczarek UKS MOSiR Basket Sochaczew 2 4 2.00
95. Jakub Lendzioszek MKS Ochota Warszawa 2 4 2.00
96. Łukasz Mysiorski Międzyszkolny Klub Sportowy Ząbki 5 4 0.80
97. Jakub Zabłocki Polonia Warszawa 2 4 2.00
98. Aleksander Łyczka MUKS Piaseczno 2 4 2.00
99. Jakub Bielski Międzyszkolny Klub Sportowy Ząbki 5 2 0.40
100. Kacper Andziak MKS Ochota Warszawa 2 2 1.00
101. Jakub Stachelski Grodziski Klub Koszykarski 3 2 0.67
102. Patryk Piekarski MUKS Piaseczno 2 2 1.00
103. Kacper Kalata KS Legion Legionowo 4 2 0.50
104. Kamil Michalczuk Grodziski Klub Koszykarski 2 2 1.00
105. Adam Sanigórski MKS Ochota Warszawa 2 2 1.00
106. Miłosz Górzyński Polonia Warszawa 2 2 1.00
107. Artur Łyczka MUKS Piaseczno 2 2 1.00
108. Aleksander Pawłowski UKS MOSiR Basket Sochaczew 3 2 0.67
109. Krystian Embradora Grodziski Klub Koszykarski 2 1 0.50
110. Igor Witkowski Grodziski Klub Koszykarski 3 1 0.33
111. Łukasz Walędzik UKS La Basket Warszawa 4 0 0.00
112. Adam Gajda Grodziski Klub Koszykarski 2 0 0.00
113. Przemysław Oneksiak Gminny Klub Sportowy "Chynów" 3 0 0.00
114. Kacper Budyta MUKS Piaseczno 1 0 0.00
115. Damian Różniewicz Gminny Klub Sportowy "Chynów" 3 0 0.00
116. Maciej Stempniak Międzyszkolny Klub Sportowy Ząbki 3 0 0.00
117. Patryk, Szymon Lenarcik MUKS Piaseczno 1 0 0.00
118. Juliusz Hilchen UKS MOSiR Basket Sochaczew 2 0 0.00
119. Mateusz Jaz-Kadziński MUKS Piaseczno 1 0 0.00
120. Maksymilian Kacprzak Międzyszkolny Klub Sportowy Ząbki 3 0 0.00
121. Adam, Grzegorz Szatyłowicz Gminny Klub Sportowy "Chynów" 2 0 0.00
122. Michał Gwardiak Grodziski Klub Koszykarski 3 0 0.00
123. Bartosz Romaszewski Grodziski Klub Koszykarski 2 0 0.00
124. Mateusz Czechowski -Dąbrowski MKS Ochota Warszawa 4 0 0.00