WOZKosz-WM

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Celne rzuty wolne suma Celne rzuty wolne śr. Oddane rzuty wolne suma Oddane rzuty wolne śr. Skuteczność za 1
1. Gabriela Kamińska MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 17 39 2.29 66 3.88 59.1
2. Natalia Bajerska UKS Huragan I Wołomin 15 39 2.60 69 4.60 56.5
3. Natalia Rozbiewska AZS UW - MBA 16 29 1.81 64 4.00 45.3
4. Maja Malinowska AZS UW - MBA 16 28 1.75 64 4.00 43.8
5. Dominika Mazurek AZS UW - MBA 14 26 1.86 47 3.36 55.3
6. Natalia, Anna Palmąka KS Greens Słupno 10 26 2.60 77 7.70 33.8
7. Noemi Lisiecka MKS Grójec 12 23 1.92 53 4.42 43.4
8. Alicja Lawrenc UKS Jedynka Nidzica 18 22 1.22 46 2.56 47.8
9. Julia Lesiuk MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 17 22 1.29 47 2.76 46.8
10. Maja Siatecka MUKS II Piaseczno 15 22 1.47 54 3.60 40.7
11. Weronika Załoga MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 17 21 1.24 47 2.76 44.7
12. Zuzanna Paradowska AZS UW - MBA 16 21 1.31 67 4.19 31.3
13. Natalia Iszczuk MUKS I Piaseczno 13 21 1.62 34 2.62 61.8
14. Weronika Dmowska MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 17 21 1.24 53 3.12 39.6
15. Nadia Zalewska UKS Jedynka Nidzica 18 21 1.11 67 3.53 31.3
16. Oliwia Damaziak KS Greens Słupno 10 21 2.10 38 3.80 55.3
17. Aleksandra Kirkowska UKS Trójka Żyrardów 16 20 1.25 48 3.00 41.7
18. Wiktoria Wiklak UKS Trójka Żyrardów 15 19 1.27 40 2.67 47.5
19. Sara Murić AZS UW - MBA 14 18 1.29 46 3.29 39.1
20. Natalia Jańczuk MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 17 18 1.06 51 3.00 35.3
21. Wiktoria Kaczmarek UKS Trójka Żyrardów 14 18 1.29 35 2.50 51.4
22. Aleksandra Adamczuk MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 16 17 1.06 50 3.13 34
23. Maria Pierc UKS Trójka Żyrardów 13 16 1.23 44 3.38 36.4
24. Natalia Żak MUKS I Piaseczno 12 15 1.25 46 3.83 32.6
25. Natalia Młynarczyk MUKS I Piaseczno 13 13 1.00 36 2.77 36.1
26. Maja Wiklińska MUKS 21 Płock 14 13 0.93 33 2.36 39.4
27. Jagna Letmańska SKS 12 Warszawa 11 13 1.18 43 3.91 30.2
28. Natalia Luterek MKS Grójec 12 12 1.00 40 3.33 30
29. Majka Pszczółkowska UKS Jedynka Nidzica 18 11 0.58 58 3.05 19
30. Danuta Ludwiniak UKS Huragan II Wołomin 13 11 0.85 34 2.62 32.4
31. Aleksandra Wasilewska UKS La Basket Warszawa 6 11 1.83 23 3.83 47.8
32. Anna Lewandowska SKS 12 Warszawa 9 10 1.11 24 2.67 41.7
33. Kinga Żyła MUKS I Piaseczno 12 9 0.75 31 2.58 29
34. Aleksandra Stach UKS Huragan I Wołomin 15 9 0.60 30 2.00 30
35. Lukrecja Starzyńska MUKS 21 Płock 14 9 0.64 30 2.14 30
36. Aleksandra Kozłowska SKS 12 Warszawa 11 8 0.73 28 2.55 28.6
37. Oliwia Bałakier UKS La Basket Warszawa 7 7 1.00 19 2.71 36.8
38. Aleksandra Węgiełek UKS La Basket Warszawa 6 6 1.00 16 2.67 37.5
39. Aleksandra Rucińska KS Greens Słupno 10 5 0.50 21 2.10 23.8