WOZKosz-WM

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż

K

Kacprzak Kacper MKS Pruszków

Kaczanowski Piotr UKS Trójka Żyrardów

Kaczmarczyk Stanisław UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Kaliciński Norbert MKS Piotrówka II Radom

Kaliciński Norbert MKS Piotrówka I Radom

Kałek Grzegorz UKS La Basket Warszawa

Kamiński Karol SPK Białystok

Kania Patryk MKS Ochota Warszawa

Kapelko Kacper MKS Pruszków

Karaffa-Korbu Piotr MUKS Piaseczno

Karasiński Wiktor MKS Ochota Warszawa

Karczewski Dominik UKS SP 63 Zawisza Czarny Warszawa

Kardasz Tomasz SPK Białystok

Karolonek Maciej UKS Akademia Koszykówki Komorów

Kasprzak Szymon UKS La Basket Warszawa

Khazal Rami Jakub MUKS Piaseczno

Kiełbiowski Kacper MKS Piotrówka II Radom

Kiełbiowski Kacper MKS Piotrówka I Radom

Klim Adrian PKK Żubry Białystok

Kłos Maurycy PKK Żubry Białystok

Kłusek Dominik UKS Białołęka

Kmieć Jakub Polonia Warszawa

Kocielnik Igor UKS Białołęka

Kołakowski Jakub UKS Dziewiątka Łomża

Komar Igor MKS Piotrówka II Radom

Komar Igor MKS Piotrówka I Radom

Konefał Mateusz Zorganizowana Grupa Basketu Płock

Koniuch Jakub PKK Żubry Białystok

Konopka Bartłomiej UKS Białołęka

Korolczuk Piotr SPK Białystok

Koselski Mikołaj MUKS Hutnik Warszawa

Kosiuk Rodion Polonia Warszawa

Kosk Franciszek UKS Akademia Koszykówki Komorów

Kostecki Mikołaj MKS Piotrówka II Radom

Kostecki Mikołaj MKS Piotrówka I Radom

Kowalczyk Filip UKS Akademia Koszykówki Komorów

Kowalczyk Mikołaj UKS Akademia Koszykówki Komorów

Kowalski Jakub UKS Akademia Koszykówki Komorów

Kozera Stanisław MKS Piotrówka II Radom

Kozera Stanisław MKS Piotrówka I Radom

Kozłowski Jakub PKK Żubry Białystok

Kozon Konstanty UKS Białołęka

Krajewski Adam Zorganizowana Grupa Basketu Płock

Król Łukasz MKS Pruszków

Krupiński Filip Zorganizowana Grupa Basketu Płock

Krupski Miłosz MKS Pruszków

Kryczka Krystian MKS Piotrówka II Radom

Kryczka Krystian MKS Piotrówka I Radom

Kryśko Ignacy UKS Akademia Koszykówki Komorów

Krzyżowski Brunon Polonia Warszawa

Kudła Igor Polonia Warszawa

Kujawa Marcin MKS Pruszków

Kunicki Szymon MUKS Piaseczno

Kurowski Bartosz UKS Białołęka

Kuruś Adam UKS Akademia Koszykówki Komorów

Kwiatkowski Maks UKS La Basket Warszawa

Kwiatkowski Mateusz UKS Białołęka

P

Pachniewski Krzysztof UKS Akademia Koszykówki Komorów

Pakuła Jakub MKS Piotrówka II Radom

Pakuła Jakub MKS Piotrówka I Radom

Pałka Mateusz UKS Akademia Koszykówki Komorów

Papuga Kamil UKS Trójka Żyrardów

Paradowski Michał UKS Akademia Koszykówki Komorów

Pardo Bartłomiej UKS SP 63 Zawisza Czarny Warszawa

Pasik Jakub MKS Piotrówka II Radom

Pasik Jakub MKS Piotrówka I Radom

Paszkiewicz Jan UKS Akademia Koszykówki Komorów

Pawłowski Oliwier UKS SP 63 Zawisza Czarny Warszawa

Pepławski Tymon UKS La Basket Warszawa

Perkowski Michał MUKS Piaseczno

Piasecki Maciej UKS Dziewiątka Łomża

Piaszczyk Kacper UKS Dziewiątka Łomża

Pichola Maksymilian MUKS Piaseczno

Piętowski Jakub Polonia Warszawa

Pilarski Maciej Polonia Warszawa

Piotrowicz Marcel Polonia Warszawa

Pipka Feliks UKS Akademia Koszykówki Komorów

Płoszaj Wojciech UKS Akademia Koszykówki Komorów

Płoszczyca Jakub SPK Białystok

Podgórski Hubert UKS La Basket Warszawa

Podskarbi Adam MKS Ochota Warszawa

Polubicki Kamil SPK Białystok

Połeć Piotr UKS Białołęka

Porębski Piotr Zorganizowana Grupa Basketu Płock

Potrzebowski Mateusz UKS La Basket Warszawa

Praczuk Michał MUKS Piaseczno

Prawdzik Alan SPK Białystok

Prokopowicz Bartosz Polonia Warszawa

Przybylak Jan MUKS Piaseczno

Przybylski Filip MKS Piotrówka II Radom

Przybylski Filip MKS Piotrówka I Radom

Przybytniak Olaf MKS Ochota Warszawa

Przybytniak Ryszard MKS Piotrówka II Radom

Przybytniak Ryszard MKS Piotrówka I Radom

Przytulski Michał UKS Akademia Koszykówki Komorów

Pulawski Julian Jakub UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Pytliński Igor MKS Ochota Warszawa

S

Sadowski Stanisław MUKS Piaseczno

Sałachewicz Krzysztof UKS Trójka Żyrardów

Sarosiek Dawid SPK Białystok

Sawicki Jakub MKS Ochota Warszawa

Sawicki Piotr MKS Ochota Warszawa

Seferyniak Jakub UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Sieńko Kacper PKK Żubry Białystok

Skolmowski Grzegorz UKS SP 63 Zawisza Czarny Warszawa

Skomoroch Wiktor MKS Ochota Warszawa

Skorupski Krzysztof MKS "Batory 18" Białystok

Skwarek Aleksander MUKS Hutnik Warszawa

Sławiński Eryk UKS Akademia Koszykówki Komorów

Sobczak Michał UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Socha Igor MKS Piotrówka II Radom

Socha Igor MKS Piotrówka I Radom

Soszyński Szymon MUKS Hutnik Warszawa

Sperkowski Mikołaj UKS Akademia Koszykówki Komorów

Stachurski Jerzy Zorganizowana Grupa Basketu Płock

Stasiak Dominik MKS Piotrówka II Radom

Stasiak Dominik MKS Piotrówka I Radom

Staszewski Kamil UKS Dziewiątka Łomża

Stawowski-Przybylak Piotr UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Stelmach Michał UKS Akademia Koszykówki Komorów

Stelmasiak Mateusz MKS Ochota Warszawa

Stępień Kacper MKS Ochota Warszawa

Stępniewski Eryk UKS Trójka Żyrardów

Strojek Michał MKS Pruszków

Sujka Piotr UKS Trójka Żyrardów

Szablanowski Adam UKS Dziewiątka Łomża

Szambelan Maksymilian UKS Białołęka

Szczęsny Oliwier MKS Piotrówka II Radom

Szczęsny Oliwier MKS Piotrówka I Radom

Szczuka Maciej UKS Białołęka

Szewczyk Oskar MKS Pruszków

Szular Franciszek UKS Akademia Koszykówki Komorów

Szumert Jakub MUKS Hutnik Warszawa

Szymański Bartosz UKS Dziewiątka Łomża

Szymański Kacper UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Szymański Michał UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Szymczak Filip UKS Białołęka