Dokumenty
Historia
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Wydział sędziowski
Statut
Kluby
Ligi Męskie
3LM
U19M
U17M
U15M
U13M
U16M
U14M
U12M
U11M
U20M
U18M
Ligi Żeńskie
2LK
U19K
U17K
U15K
U13K
U16K
U14K
U12K
U11K
U22K
U18K
Rozgrywki
Terminy strefowe
Terminy centralne
Szkolenie
Trenerzy KWM
Konsultacje KWM
Powołania Kadra Polski
Sędziowie
WYDZIAŁ SĘDZIOWSKI
PRZEPISY
POMOCNE MATERIAŁY
REGULAMIN SĘDZIEGO
OBSŁUGA TABLIC
SĘDZIOWSKIE FAQ-i
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
2LK
U19M w
U19K w
U17M w
U17K w
U16M
U16K
U15M
U15K
U14M
U14K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U22K
U20M
U18M
U18K
09.04.2024
Mistrzostwa Mazowsza i strefy 3x3
08.04.2024
Kurs na licencje PZKosz D, C i B w Warszawie
30.03.2024
Wesołych Świąt
23.03.2024
Nabór do klasy o profilu 3x3
05.03.2024
UKS La Basket mistrzem strefy U17K
30.01.2024
Wojciech Rogowski trenerem Kadry Mazowsza 2011
23.01.2024
Rusza kurs na sędziego koszykówki
Aktualności
Najnowsze
Ważne
09.04.2024
UKS 4 Łomża najlepsza w U13K
24.12.2023
Wesołych Świąt!
08.11.2023
Kadra Mazowsza dziewcząt na turniej dywizji B w Żyrardowie
31.10.2023
Konsultacja kadry dziewcząt
22.08.2023
Przedsezonowa konferencja trenerska WOZKosz
08.07.2023
Rozgrywki WOZKosz WM 2023/2024
30.06.2023
Rozgrywki 2 Ligi Kobiet w sezonie 2023/24
14.01.2024
Profbud Legia Warszawa najlepsza w U19M
08.01.2024
UKS Trójka Żyrardów mistrzem strefy U19K
15.12.2023
31. Świąteczny Turniej Minikoszykówki
12.10.2023
Kurs obsługi stolików sędziowskich
05.10.2023
Rozgrywki U11
12.09.2023
Kurs na licencje PZKosz D, C i B w Warszawie
19.07.2023
KURSY TRENERSKIE (LIC. B I C) OD WRZEŚNIA W ŁODZI
Znajdź nas na Facebook'u
Obsługa rozgrywek
Galerie
30.05.2022
Mistrzostwa Mazowsza 3x3 2022 U15M U17M
30.05.2022
Mistrzostwa Mazowsza 3x3 2022 U17K
29.05.2022
Mistrzostwa Mazowsza 3x3 2022 U15K
22.06.2019
Konsultacja KWM chłopców 11.06
21.05.2019
Finał U11K
09.05.2019
Finał U12M
Relacje
Zaproszenia
12.10.2023
Kurs obsługi stolików sędziowskich
05.08.2019
UKS Trójka zaprasza na turnieje
27.05.2019
SIRMAX CUP 2019
25.03.2019
XII Zambrowski Festiwal Koszykówki
19.02.2019
IV Amatorski Turniej Koszykówki 35+
03.02.2019
VII TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW „ŁOMŻA CUP 2019”
23.01.2019
UKS TRÓJKA Żyrardów zaprasza na turnieje w 2019
Kalendarz
Wyniki
1 Liga Kobiet | 17.04.2024 17:30
Wisła Orlen Południe Kraków
81
SMS PZKosz Łomianki
54
U13M | 14.04.2024 10:00
Brwinowska Akademia Koszykówki
93
PGE AK "Młode Żubry" Białystok
47
U13M | 13.04.2024 12:30
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa
66
Brwinowska Akademia Koszykówki
95
U13M | 13.04.2024 10:00
PGE AK "Młode Żubry" Białystok
63
UKS Białołęka Warszawa
53
U15M | 13.04.2024 18:00
Brwinowska Akademia Koszykówki
73
Polonia II Warszawa
68
U14M | 13.04.2024 12:00
UKS Akademia Koszykówki II Ożarów
20
Ostrołęcki Klub Koszykówki
0