WOZKosz-WM

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Celne rzuty wolne suma Celne rzuty wolne śr. Oddane rzuty wolne suma Oddane rzuty wolne śr. Skuteczność za 1
1. Sebastian Gąsiorowski Klub Sportowy KK Radzymin 4 25 6.25 44 11.00 56.8
2. Mateusz Dobrowolski MKS Ochota Warszawa 5 19 3.80 28 5.60 67.9
3. Oskar Blaszkiewicz MUKS Hutnik Warszawa 5 18 3.60 24 4.80 75
4. Damian Mikołajczyk MKS Grójec 3 17 5.67 17 5.67 100
5. Filip Drewniak UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 16 3.20 19 3.80 84.2
6. Remigiusz Ptaszek MKS Grójec 4 15 3.75 17 4.25 88.2
7. Maciej Jankowski MUKS Hutnik Warszawa 5 14 2.80 17 3.40 82.4
8. Tomasz Rudko MKS Ochota Warszawa 5 14 2.80 18 3.60 77.8
9. Maciej Niedbalski KS Legion Legionowo 6 13 2.17 20 3.33 65
10. Wojciech Jurkiewicz MUKS Hutnik Warszawa 4 11 2.75 17 4.25 64.7
11. Cezary Wojno MKS Grójec 4 11 2.75 16 4.00 68.8
12. Patryk Milewski KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 2 11 5.50 15 7.50 73.3
13. Przemysław Lewandowski KS Legion Legionowo 5 11 2.20 17 3.40 64.7
14. Sebastian Sawicki KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 4 10 2.50 17 4.25 58.8
15. Łukasz Dmitruk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 3 10 3.33 12 4.00 83.3
16. Tomasz Sobiech Klub Sportowy KK Radzymin 4 9 2.25 22 5.50 40.9
17. Jan Komorowski MUKS Hutnik Warszawa 4 9 2.25 11 2.75 81.8
18. Przemysław Woromiej UKS Trójka Żyrardów 3 9 3.00 10 3.33 90
19. Maciej Dyduch MUKS Piaseczno 3 9 3.00 11 3.67 81.8
20. Tomasz Błaszczyk Klub Sportowy KK Radzymin 2 8 4.00 14 7.00 57.1
21. Jan Milewski MUKS Piaseczno 3 8 2.67 16 5.33 50
22. Kacper Rogowski KU AZS Uniwersytet Warszawski 5 8 1.60 12 2.40 66.7
23. Tomasz Górka MKS Grójec 3 8 2.67 10 3.33 80
24. Rafał Baczyński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 8 1.33 13 2.17 61.5
25. Kacper Tondera UKS Trójka Żyrardów 3 7 2.33 11 3.67 63.6
26. Maciej Bębeniec KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 2 7 3.50 9 4.50 77.8
27. Jakub Prowiński MUKS Piaseczno 3 7 2.33 14 4.67 50
28. Adam Majbour UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 6 1.20 12 2.40 50
29. Dominik Półtorak KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 4 6 1.50 8 2.00 75
30. Tomasz Wójcikowski MUKS Piaseczno 2 6 3.00 6 3.00 100
31. Kamil Banowicz MUKS Piaseczno 3 5 1.67 11 3.67 45.5
32. Marcin Mąkowski Klub Sportowy KK Radzymin 4 5 1.25 26 6.50 19.2
33. Mateusz Lisiewicz MUKS Piaseczno 2 5 2.50 10 5.00 50
34. Roman Sosiński UKS Trójka Żyrardów 2 4 2.00 8 4.00 50
35. Tomasz Wójcicki MUKS Piaseczno 2 4 2.00 6 3.00 66.7
36. Bartosz Karasiński UKS Trójka Żyrardów 2 3 1.50 6 3.00 50
37. Patryk Repiński UKS Trójka Żyrardów 3 3 1.00 6 2.00 50